In deze aflevering gaan Peter Snauwaert en Greet Bunnens dieper in op time management. En dan meer bepaald, moet je altijd beschikbaar zijn voor iedereen.
Wij zijn van mening dat het belangrijk is om grenzen te stellen.
Hoe kijk jij hiernaar?
PS: Heb jij onze nieuwste online training 'jou Kick Start' ontdekt? In 100 video's van telkens 1 minuut geven we antwoord op 100 prangende sales, marketing en business vragen. En wees gerust, in 1 minuut kan je ongelooflijk waardevolle tips geven. Echt. Ontdek meer hier: https://academy.greetbunnens.be/jouw-kick-start-training
------------------------
Over ons:
Wij (Greet Bunnens & Peter Snauwaert) geloven sterk dat we een nieuw soort leiderschap en ondernemerschap nodig hebben als we willen dat deze aarde een veilige en leuke plek is om op te leven.
Dat betekent dat we ons mogen ontdoen van een aantal oude denkwijzen en mythes en ons open stellen voor een nieuwe manier van denken en handelen.
En het begint allemaal bij onszelf.
Als je de wereld wilt veranderen, begin dan bij jezelf.
---------------------------
ONZE CURSUSSEN:
Podcast Masterclass: https://academy.greetbunnens.be/start-to-podcast-maar-dan-anders
Selling, the soulful way: https://academy.greetbunnens.be/peter-greet-soulful-selling
Podcasters United Training: https://academy.greetbunnens.be/join-the-podcasters-united-online-training
https://academy.greetbunnens.be/jouw-kick-start-training
---------------------------
LET'S CONNECT:
Instagram Greet & Peter: https://www.instagram.com/whodoyouthinkyouare_pg/
Facebook groep Greet & Peter: https://www.facebook.com/groups/greetenpeterclub
